Özelli̇kler Neler? | Beria Kimya - Doğal ve Yenilikçi Kozmetik Çözümler
Özelli̇kler Neler?
Buradasınız: Anasayfa / Özelli̇kler Neler?
Özelli̇kler Neler?
Bu alanda satış yaptığınız ürününüze ait özellikleri sıralayabilirsiniz
1 - ​PROJE
Bir taraftan Ar-ge’de ürün formülasyonu tasarlanıp numunesi çalışılırken, diğer taraftan ürün dosyası ile ilgili ön hazırlıklar yapılır. Ürünün bildirimleri, testleri, üretim terminleri ve diğer bazı prosedürlere yönelik bilgiler hazırlık dosyasında yerini alır. Ayrıca tasarım ekibi de aldığı bilgiler doğrultusunda bir sonraki toplantı için hazırlanır.
2- AR-GE
BERİAKİMYA ar-gesi’nde ürünler ‘‘Özel sorunlara, Özel çözümler’’ ilkesi ile geliştirilir.Geliştirilen her ürün kendi alnında uzmandır ve hepsinin ayrı bir hikayesi vardır.Ürünler ar-ge’de tasarlanırken hedeflerimiz arasındaki önceliklerimiz, bilimsel çözümler ışığında, inovatif, sonuç odaklı, sağlıklı ve çevreci ürünler sunmaktır.
3 - AMBALAJ
Şişe; Cam, PE, PP, PET, Airless Kapak; Vidalı, Fliptop, Çakma, ŞapkaTüp; PE, PP, Lamine Kavanoz; Cam, Akrilik, PE, PP ve diğerleriDozaj Pompası; Parfüm, Jel, Köpük, KremEtiket, Kutu, Koli; OPP, Kuşe, Amerikan Bristol, Kraft, Fantezi, SliveBaskı; CMYK, Pantone, Varak, Sıcak Yaldız, Soğuk Yaldız, Sıvama, Lak, Mevzi Lak, Kabartma, Serigraf, Tampon
4 - TASARIM
BERİAKİMYA’nın kendi bünyesinde bulunan profesyonel Grafik Tasarım departmanı, yapmış olduğu bini aşkın ürün tasarımı tecrübesi ve imza atmış oldukları başarılı işlerle iş ortaklarına en üst düzeyde çözümler sunar.
5 - TESTLER
Bitmiş Ürün Testleri ve KontrolüÜrün Mikrobiyoloji TestiKoruyucu Etkinlik Testi (Challenge Test)Ürün Stabilite TestiÜrün Stres TestiDermatolojik TestlerFree Testler (Aliminium, Paraben, Amonyak, Resorcinol, PPD, vb)
6 - ÜRETİM
GMP bir ürünün hammadde ve ambalaj malzemelerinden başlayarak kullanıcıya ulaşana kadar etkin ve güvenli olması için uyulması gereken kurallar bütünüdür. GMP’de amaç sıfır hata, hedef ise sürekli kalitenin sağlanmasıdır,
Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın